Prijímanie detí do skupiny prvákov

Ako postupovať?

    1. Vyplňte prihlasovací formulár nižšie. Následne dostanete mail s ďalšími informáciami.
    2. Príďte 13. apríla 2024 na Informačné stretnutie, kde pôjdeme viac do hĺbky k podstate waldorfskej pedagogiky. V náčrte Vám predstavíme učebný plán waldorfskej pedagogiky vo výhľade na celých deväť rokov, zameraný na porozumenie podstaty jednotlivých učebných predmetov a metodiky vzdelávacích aktivít. Skúsite si tiež ako pracujeme, zoznámite sa aj s umeleckými činnosťami, s ktorými sa Vaše deti u nás stretnú. Naším cieľom je poskytnúť Vám komplexnú predstavu, ktorú pokladáme za veľmi dôležitú pri voľbe správneho spôsobu vzdelávania pre Vaše dieťa. Preto účasť na tomto podujatí veľmi odporúčame. Svoju účasť prosím nahláste na mail info@waldorfskadomskola.sk.
    3. Stretnutie s deťmi plánujeme na 22. – 24. apríl 2024. Všetky podrobnosti sa dozviete na Informačnom stretnutí.

Registračný formulár